Harken dodaje pojedynczy przełącznik cyfrowy do linii Digital System Switch

  9/2/2016

  DSS-single-switch.jpgHarken przedstawia nowy przycisk jednofunkcyjny, który dołącza do linii przełączników cyfrowych Digital System Switch. Zaprojektowany z myślą o systemie jednobiegowego kabestanu elektrycznego UniPower, używanego przez żeglarzy rekreacyjnych, wyznacza nowe standardy niezawodności sterowania elektrycznymi systemami jachtowymi.

  Aby osiągnąć ten cel, w system przełączników wbudowany został szereg zabezpieczeń. 

  1. Przyciski sterujące przetwarzają informację elektryczną w sygnał cyfrowy, zamiast wysyłania informacji elektrycznej wzdłuż całego systemu do urządzenia zasilającego, co zapobiega przypadkowemu włączeniu systemu w razie uszkodzenia okablowania lub dostania się wody.
  2. Wodoodporne uszczelki są zawsze osłonięte, nawet w pozycji włączonej, dzięki czemu nie istnieje ryzyko uszkodzenia pod wpływem działania słońca lub zużycia.
  3. Pod każdym przyciskiem znajdują się dwa niezależne styki elektryczne, które muszą zadziałać razem, aby sygnał został wysłany.

  Osłona przełącznika obraca się odsłaniając przyciski. Obrót w pozycję OFF zakrywa przyciski sterujące i zabezpiecza przed przypadkowym ich włączeniem. Wbudowane podświetlenie ułatwia użytkowanie przełącznika w nocy.

  "Harken uzupełnia swoją nowatorską linię przełączników cyfrowych Digital System Switch nowym przyciskiem jednofunkcyjnym, który został zaprojektowany z myślą o jednobiegowym kabestanie elektrycznym UniPower dla żeglarzy rekreacyjnych", mówi Davide Burrini, kierownik sprzedaży międzynarodowej i marketingu. "Pełnimy rolę lidera w pracy nad tym bezpiecznym, niezawodnym systemem, i jako pierwsi w przemyśle żeglarskim wprowadziliśmy technologię zmiany przekazu sygnału z analogowego do cyfrowego."  

  Przełączniki cyfrowe Digital System Switch są odporne na uderzenia, zużycie i ścieranie. Mocowanie przy pomocy taśmy dwustronnej umożliwia montaż tam, gdzie wiercenie pokładu nie jest wskazane. Dostępne w wykończeniu z czarnej żywicy poliamidowej lub stali nierdzewnej.

 • United States
 • Australia
 • France
 • Italia
 • New Zealand
 • Polska
 • Sverige
 • UK