Harken zostaje wyłącznym dystrybutorem produktów Ropeye® na świat

  8/8/2017

  Harken-Ropeye_rings-1.jpgHarken podaje do wiadomości informację o nawiązaniu współpracy z Ropeye® OÜ, Tallinn, Estonia, i zostaniu wyłącznym dystrybutorem produktów Ropeye na cały świat.

  "Od początku byliśmy pod wrażeniem działalności Ropeye," mówi Matt Malec, Dyrektor sprzedaży na świat. "Mają eleganckie wzornictwo, przemyślane rozwiązania i znakomite wykonanie. Ropeye mierzy się z tymi samymi wyzwaniami inżynieryjnymi, z którymi my mierzymy się każdego dnia, by doskonalić takielunek i umożliwić wzrost wydajności. Nasza współpraca będzie korzystna dla obu stron. A co ważniejsze, będzie korzystna dla żeglarzy, którzy odtąd będą mieli lepszy dostęp do produktów Ropeye."

  "Cieszę się, że nasza długoletnia sympatia z Harkenem doprowadziła nas do umocnienia stosunków i połączenia sił, przy jednoczesnym pozostaniu niezależnymi spółkami i osobowościami," mówi Jaanus Tamme, prezes Ropeye. "Ropeye jest młodą firmą skupioną na przyszłości takielunkowych gadżetów. 50-cio letnie doświadczenie Harkena pozwala nam wspiąć się wyżej i dotrzeć do klientów z najnowszymi rozwiązaniami z najlepszą obsługą w szybko zmieniającym się przemyśle żeglarskim."

  "Współpraca Harken i Ropeye, którą właśnie ogłosiliśmy, pozwoli na lepszą dostępność produktów Ropeye poprzez naszą rozwiniętą sieć dystrybucyjną, w której skład wchodzą biura w 48 państwach na całym świecie." Mówi Bill Goggins, dyrektor zarządzający Harken USA. "Nasze działania wychodzą poza samą dystrybucję. Skupiają się również na wspólnych działaniach marketingowych jak również na potencjale tworzenia nowych produktów. Mamy nadzieję, że nasze wspólne działania zaowocują podobnymi sukcesami jakie odnotowujemy w relacji z McLube Team, która trwa już długie lata. Staliśmy się rodziną. Dlatego tę nasza nową relację widzimy jako wspólne dążenia do oferowania żeglarzom coraz szerszych możliwości podnoszenia wydajności."

  Przez cztery lata od momentu założenia, Ropeye zyskało sobie reputację firmy używającej zaawansowanych technologii w genialny sposób oraz zmieniającej myślenie o takielunku dla żeglarzy regatowych. Rezultatem jest imponująca kolekcja "gadżetów", która wyróżnia się wśród tradycyjnych elementów takielunku - często eliminując niepotrzebne części i zawsze ograniczając wagę. Produkty Ropeye są rozpoznawalne przez topowych żeglarzy na całym świecie i zostały nagrodzone podczas targów METS nagrodą DAME.

  O Ropeye: Ropeye jest wiodącym producentem "gadżetów takielunkowych przyszłych generacji". Skupia się na tekstylnych/węglowych, wysokowytrzymałych, lekkich rozwiązaniach na jachty regatowe, od mieczówek po Maxi Yachts. Siedziba spółki znajduje się w Talinie, Estonia. Kontakt prasowy: Jaanus Tamme, prezes Ropeye. Ropeye@Ropeye.com

  O Harken: Harken Inc. jest wiodącym producentem topowego osprzętu jachtowego z centralą w Pewaukee, Wisconsin, USA. Firma Harken posiada zakłady produkcyjne w Stanach Zjednoczonych i we Włoszech. Sieć dystrybucyjna obejmuje 48 krajów, włączając oddziały w Australii, Francji, Nowej Zelandii, Polsce, Słowenii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Włoszech oraz w Stanach Zjednoczonych (Rhode Island, Kalifornia i Floryda).

  Ropeye jest zastrzeżonym znakiem towarowym spółki Ropeye OÜ.

 • United States
 • Australia
 • France
 • Italia
 • New Zealand
 • Polska
 • Sverige
 • UK