Gizmos – nowa linia gadżetów Harkena będących sprytnymi rozwiązaniami takielatorskimi

  24/5/2021

  GizmoPEWAUKEE, WI - Harken wprowadza do swojej oferty Gizmos, linię gadżetów obejmującą miękkie mocowania i elementy przejść pokładowych. Gizmos to odpowiedź na dążenie takielarzy do minimalizowania wagi poprzez eliminowanie ciężkich metalowych elementów z pokładu jachtu.

  Jednostronne przejścia pokładowe zostały zaprojektowane by zabezpieczyć pokład i liny przed przetarciami w każdego rodzaju zastosowaniach wymagających prowadzenia przez pokład. Dwustronne przejścia pokładowe to idealne rozwiązanie z użyciem pętli jako miękkiego mocowania dla odseparowania lin i chronienia ich przed zbyt szybkim zużyciem.

  Zestawy do uch pokładowych zawierają przetyczkę, wodoodporną nasadkę oraz O-ring i przekształcają dwustronne przejście pokładowe  w wodoszczelne ucho przez pokładowe. Przetyczka służy do zaczepienia liny/pętli, a nasadka zatrzaskuje się od góry, aby zapobiec przedostawaniu się wody. Przejścia pokładowe i pętle sprzedawane są oddzielnie.

  Marka Harken to gwarancja precyzji wykonania Gizmos i ich idealnego dopasowania przy składaniu. A sieć dystrybucji Harken gwarantuje, że Gizmos są dostępne zawsze  wtedy, gdy ich potrzebujesz. Przejścia pokładowe i miękkie mocowania to dopiero początek. Aby zaspokoić potrzeby użytkowników wkrótce Harken wprowadzi kolejne produkty tej serii.

  Pytania dotyczące Harken Gizmos można zadawać dzwoniąc na numer (262) 691-3320 lub pisząc na adres customerservice@harken.com

  O Harken: Harken Inc. jest wiodącym producentem topowego osprzętu jachtowego z centralą w Pewaukee, Wisconsin, USA. Harken posiada zakłady produkcyjne w Stanach Zjednoczonych i we Włoszech. Sieć dystrybucyjna obejmuje 48 krajów, włączając oddziały w Australii, Francji, Nowej Zelandii, Polsce, Słowenii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Włoszech oraz w Stanach Zjednoczonych (Rhode Island, Kalifornia i Floryda). Więcej informacji na www.harken.com 

 • United States
 • Australia
 • France
 • Italia
 • New Zealand
 • Polska
 • Sverige
 • UK