0Produkty w Twoim koszyku

Praca w Harken

Harken Inc., już od ponad 50 lat jest wiodącym producentem i sprzedawcą okuć i osprzętu żeglarskiego. Siedziba główna firmy znajduje się w Stanach Zjednoczonych w Pewaukee WI. Produkcja odbywa się w USA i we Włoszech. Harken współpracuje z dystrybutorami w 48 krajach na świecie, a także posiada swoje własne oddziały we Francji, Włoszech, Nowej Zelandii, Australii, Polsce, Słowenii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i USA (na Rhode Island, w Kalifornii i na Florydzie).

Dział Harken Industrial zajmuje się tworzeniem osprzętu przeznaczonego do pracy w najcięższych warunkach środowiskowych. W ośmiu biurach na świecie i siecią dystrybucyjną w 29 krajach, Harken Industrial dostarcza rozwiązania i serwis zapewniające efektywność i bezpieczeństwo pracy.

W Harkenie oczekiwania wobec pracownika są wysokie, odpowiedzialność stanowisk różnorodna, a wynagrodzenia satysfakcjonujące. Zapewniamy dynamiczne i kreatywne środowisko pracy dla ludzi przedsiębiorczych i utalentowanych, którzy chcą związać się z szanowanym, ugruntowanym na rynku i wizjonerskim liderem branży. Poza ekscytującym, prężnym środowiskiem pracy, Harken zapewnia wyjątkowe towarzystwo, rodzinną atmosferę, warunki do kreatywnego myślenia, zapewnienie równowagi między życiem prywatnym a zawodowym oraz kierowanie się wartościami, z których jesteśmy znani:

 

W tej chwili nie ma wolnych stanowisk.