product
najedź kursorem aby powiększyć
kabestan regatowy 65 z knagą na szczycie - 3 biegi kabestan regatowy 65 z knagą na szczycie - 3 biegi kabestan regatowy 65 z knagą na szczycie - 3 biegi
kliknij na miniaturę aby wybrać

kabestan regatowy 65 z knagą na szczycie - 3 biegi

Nr kat. B65.3TCR
 
Współczynnik mocy - 13.4:1
Współczynnik mocy - 215.7:1
Współczynnik mocy - 365.5:1
RodzajTop-cleating
Biegi3

Kabestany z włókien węglowych są standardem w licznych klasach jachtów regatowych, są stosowane również na najszybszych, nastawionych na wyczyn jachtach turystycznych.

Kabestany posiadają węglowe szczyty i pierścienie u podstawy, aluminiowe bębny oraz szczęki z wysokowytrzymałego kompozytu z jednoelementowym ramieniem samoknagującym. Łożyska wałeczkowe wykonane z kompozytu PEEK® wymagają tylko minimum obsługi, są trwałe i wydajne. Wałeczki zamknięte są w koszyczku o dużej średnicy, pozwalając na przenoszenie obciążeń przez większą ilość wałeczków. Zębatki ze stali nierdzewnej są trwałe i wytrzymałe. Kabestany 65.3ST oraz 65.2ST w wersjach dedykowanych do Pucharu Ameryki posiadają tytanowe zębatki, zapewniające niezwykle korzystny stosunek masy do wytrzymałości oraz wyjątkową odporność na korozję.

Kabestany z włókien węglowych posiadają do trzech biegów oraz mogą być obsługiwane za pomocą korby lub młynka, można też wyposażyć je w napęd elektryczny bądź hydrauliczny. Dostępne opcje to: układ samoknagowania, knaga na szczycie kabestanu, rolka lub rolka z zapadkami u podstawy kabestanu, możliwe jest również zamówienie kabestanu lewostronnego.

Jeśli przepisy klasowe zabraniają używania zaawansowanych materiałów, dostępne są również kabestany w całości aluminiowe, o stalowych zębatkach.

Przełożenie - 11:1 
Przełożenie - 24.6:1 
Przełożenie - 319.2:1 
Współczynnik mocy - 13.4:1 
Współczynnik mocy - 215.7:1 
Współczynnik mocy - 365.5:1 
RodzajTop-cleating 
Biegi
Bęben Ø (mm)149 mm
Podstawa Ø (mm)255 mm
Wysokość (mm)226 mm
Waga (kg)11.5 kg
Wysokość wejścia liny (mm)83 mm
Średnica okręgu śrub mocujących (mm)226 mm
Śruby (mm)8 FH mm
Number of fasteners

Nie używaj osprzętu Harken do podwieszania ludzi o ile nie jest on oznaczony certyfikatem do tego uprawniającym.

Related Products

  • United States
  • Australia
  • France
  • Italia
  • New Zealand
  • Polska
  • Sverige
  • UK