images

Przewody hydrauliczne

Firma Harken oferuje całą gamę przewodów hydraulicznych do doprowadzania oleju pod wysokim i niskim ciśnieniem. Przed wysłaniem do odbiorcy, wszystkie przewody wysokociśnieniowe są po złożeniu dokładnie przepłukane z zanieczyszczeń.

Przewody wysokociśnieniowe
HYZHP520N -3, -4 i -6 to przewody ciśnieniowe ogólnego przeznaczenia stosowane do doprowadzania oleju do siłowników i innych funkcji napędowych. Wykonano je z trwałej, nylonowej rurki wzmocnionej wysoko wytrzymałymi włóknami aramidowymi i zabezpieczonej odporną na przetarcia poliuretanową osłoną. Złączki sprzedawane są oddzielnie. Dostępne ze stali kadmowanej lub, dla większej trwałości, ze stali nierdzewnej.

Przewód HYZHP590-3 został zaprojektowany jako wysokociśnieniowy i o niskiej rozszerzalności objętościowej, zapewnia precyzyjną kontrolę cylindra. Rurka kopoliestrowa została wzmocniona włóknem aramidowym i drutem stalowym o wysokiej wytrzymałości. Osłonę wykonano z poliuretanu o wysokiej wytrzymałości dla większej odporności przewodów na ścieranie. Złączki sprzedawane są oddzielnie. Dostępny ze stali kadmowanej lub, dla większej trwałości, ze stali nierdzewnej.

HYZHP471TC używany jest do jednostek napędzających w takich urządzeniach jak kabestany, rolery i windy kotwiczne. Wewnętrzną część tego przewodu wykonano z syntetycznego kauczuku wzmocnionego podwójnym splotem ze stalowego drutu. Osłona z kauczuku syntetycznego jest odporna na przetarcia. Dostępne ze stali kadmowanej oraz, na życzenie, ze stali nierdzewnej.

Przewody niskociśnieniowe
HYZHT30R9-6 to bardzo lekki przewód stosowany w jachtach regatowych. Wykonana z elastomerów wewnętrzna część przewodu z wysokowytrzymałą osłoną ze splotu Nomex®/Kevlar® zwiększa wytrzymałość na przetarcia. Szybkozłącze wykonane jest ze stopu metali lekkich i sprzedawane oddzielnie.

HYZHT7212-6 to przewód doprowadzający ze zbiornika. Lekki, elastyczny przewód wykonany jest z kauczuku nitrylowego ze wzmocnieniami z plecionego neoprenu. Króciec umożliwia łatwe podłączenie na wcisk.

W sprawie zamawiania kompletnych zestawów z wężem skontaktuj się z Harken.

Nomex jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy E. I. Du Pont de Nemours i Spółka oraz spółek od niej zależnych.
Kevlar jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy E. I. Du Pont de Nemours i Spółka oraz spółek od niej zależnych.

  • United States
  • Australia
  • France
  • Italia
  • New Zealand
  • Polska
  • Sverige
  • UK