product
najedź kursorem aby powiększyć
46 Electric Self-Tailing Radial Aluminum Winch — 2 Speed 46 Electric Self-Tailing Radial Aluminum Winch — 2 Speed 46 Electric Self-Tailing Radial Aluminum Winch — 2 Speed
kliknij na miniaturę aby wybrać

46 Electric Self-Tailing Radial Aluminum Winch — 2 Speed

Nr kat. 46.2STEA
 
Maks. lina Ø (mm)14 mm
Współczynnik mocy - 111.70
Współczynnik mocy - 246.50
RodzajSelf-tailing
Biegi2

Kabestany z napędem elektrycznym Radial pozwalają zrelaksować się w luksusie, wybierając żagle każdej wielkości za naciśnięciem guzika.

Wzór bieżnika zależy od rozmiaru kabestanu i zastosowanego materiału. Ukośne rowki na bębnie sprawdzają się lepiej niż chropowata faktura poprawiając chwyt liny i redukując zużycie oplotu liny. Taki mechanizm samoknagujący pozwala jednej osobie z załogi na szybkie i łatwe trymowanie lub stawianie żagli.

Mocne kompozytowe łożyska wałeczkowe oraz tuleje zmniejszają tarcie pod obciążeniem. Elementy przekładni wykonane ze stali nierdzewnej 17-4PH gwarantują trwałość i odporność na korozję.

Silnik połączony z trzpieniem głównym i napęd przenoszony przez mechanizm kabestanu pozwala na wykorzystanie dwóch biegów. Pierwszy bieg o małej mocy do szybkiego wybierania; drugi bieg o dużej mocy do ostatecznego wybierania obciążonych szotów.

Wydajny projekt pozwala zmniejszyć rozmiar silnika.

Jeden kabestan wymaga jednego sterownika, jednego wyłącznika awaryjnego oraz dwóch analogowych przycisków lub jednego przełącznika cyfrowego. Wszystkie nowe kabestany elektryczne Radial, Performa i elektryczne windy kabestanowe wyposażone są w odpowiedni sterownik dwufunkcyjny. O części zamienne akcesoriów elektrycznych pytaj w Harken.

Maks. lina Ø (mm)14 mm
Średnica okręgu śrub mocujących (mm)150 mm
Śruby (mm)M8 HH, M8 SH mm
Number of fasteners
Przełożenie - 12.30 
Przełożenie - 29.17 
Współczynnik mocy - 111.70 
Współczynnik mocy - 246.50 
MateriałyAluminium 
RodzajSelf-tailing 
Biegi
Bęben Ø (mm)100 mm
Podstawa Ø (mm)184 mm
Wysokość wejścia liny (mm)90 mm
Min. lina Ø (mm)8 mm

Nie używaj osprzętu Harken do podwieszania ludzi o ile nie jest on oznaczony certyfikatem do tego uprawniającym.

Related Products

  • United States
  • Australia
  • France
  • Italia
  • New Zealand
  • Polska
  • Sverige
  • UK