product
najedź kursorem aby powiększyć
Korba kabestanowa Carbo One Touch z przyciskiem blokującym Korba kabestanowa Carbo One Touch z przyciskiem blokującym Korba kabestanowa Carbo One Touch z przyciskiem blokującym
kliknij na miniaturę aby wybrać

Korba kabestanowa Carbo OneTouch® z przyciskiem blokującym

Korba kabestanowa Carbo One Touch z przyciskiem blokującym

Nr kat. B10HOT
 
A (mm)241 mm

Lekka, łatwa w obsłudze, korba na łożyskach kulkowych Carbo OneTouch z zamkiem, ułatwia korzystanie z kabestanu. Dzięki niej żeglarze regatowi będą manewrować szybciej, a rekreacyjni zostaną wyposażeni w niezawodny, łatwy w użyciu sprzęt.

Korba COT wyposażona w opatentowany mechanizm zamka i ergonomicznie zaprojektowany przycisk w ramieniu, z łatwością wchodzi w gniazdo kabestanu i równie łatwo się z niego wypina.

Dodatkowo Harken wyposażył nową korbę w kulowy uchwyt SpeedGrip, który sprawia, że kręcenie korbą jest wyjątkowo lekkie. SpeedGrip obraca się niezależnie od dolnej części uchwytu korby pozwalając na szybkie trymowanie jedną dłonią. Uchwycenie korby oburącz za obie części uchwytu, ułatwia pracę przy większych obciążeniach.

Ważąca zaledwie 590 g (20.8 oz) korba Carbo OneTouch została zaprojektowana jako urządzenie mocne, ale jednocześnie lekkie. Uchwyt korby oraz przycisk zamka zostały wyprodukowane z tych samych materiałów, co bloki z linii Carbo: wzmocniony włóknami kompozyt odporny na promienie UV i długotrwałą ekspozycję na wodę morską.

Aluminiowy trzpień uchwytu korby gładko wpasowuje się w aluminiowe ramię. Anodowany w technologii Hardkote aluminiowy ośmiokątny wielowpust korby wykonany z odlewu, daje wyjątkowo mocną, wytrzymałą jednolitą strukturę. Przetyczki zamka wykonane są ze stali nierdzewnej 316.

OneTouch jest zastrzeżonym znakiem towarowym Donald J. Steiner.

A (mm)241 mm
B (mm)181 mm
C (mm)33 mm
Waga (g)590 g
Rysunek 3D - IGS:  B10HOT.igs.zip (otwórz/zapisz)
Zdjęcie - EPS:  B10HOT.eps.zip (otwórz/zapisz)
Zdjęcie - JPG:  B10HOT.jpg (otwórz/zapisz)

Nie używaj osprzętu Harken do podwieszania ludzi o ile nie jest on oznaczony certyfikatem do tego uprawniającym.

  • United States
  • Australia
  • France
  • Italia
  • New Zealand
  • Polska
  • Sverige
  • UK